Hakkımızda

1990 yılında haberleşme ve telsiz sektöründe stajyer olarak başlayan maceramız ilerleyen yıllarda çeşitli gelişmeler ve büyümeler neticesinde 2008 yılında tamamı yerli sermaye ile kurmuş olduğumuz TEKNİK TELSİZ HABERLEŞME VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ firmamızı faaliyete geçirmiş bulunmaktayız.

TEKNİK TELSİZ olarak marka bağımsız firmamızda ülkemizde bulunan tüm telsiz markaları HYT, HYTERA, MOTOROLA, KENWOOD, İCOM, KIRISUN, YAESU, VERTEX STANDART, ASELSAN, AİRTECH , COBRA gibi markalar ile ilgili sistem projelendirme, telsiz satış, kiralık telsiz sistemleri,  teknik servis hizmeti ve telsiz kiralama hizmetini müşterilerine sunmaktadır.

Telsiz kiralama hizmetinde sayı sınırlaması olmadan müşterilerinin isteklerine cevap verebilen bir firma olmaktan gurur duymaktayız. Kiralık telsiz sitemlerimizle ve özel çoklu şarj guruplarımızla ve her şeyden önemlisi her defasında tek tek dezenfekte edilen telsiz kulaklıkları ile müşterilerimize önem vermekteyiz.

 

TEKNİK TELSİZ kurmuş olduğu teknik servis laboratuvarında tüm VHF / UHF  kara, deniz ve hava tipi telsizler ile bu telsizlerin ( röle ) aktarıcı istasyonlarının ve aksesuarlarının tamir kalibrasyon ve bakımlarını uzman mühendis ekibi ile ve yılların vermiş olduğu tecrübe doğrultusunda yapmaktadır.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398
Haberler
 


Hyt telsizlerde kampanyalı özel fiyatlardan yararlanmak için 

0212 320 74 45 hemen arayınız.

         
Kiralık Telsiz sistemlerinde etkili iletişim

   

Bir ilk;Kiralık kulaklıklarda dezenfeksiyon-Sterilizasyon    
Kampanyalar